شرایط و ظوابط استفاده

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شرایط و ظوابط استفاده

 

۱-کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

۲-“سایت فروشگاه ویدئو پروژکتور ایران” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت فروشگاه ویدئو پروژکتور ایران” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

۳-هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت فروشگاه ویدئو پروژکتور ایران” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت فروشگاه ویدئو پروژکتور ایران” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

 

۴-فروش کالا به صورت تحویل درب فروشگاه می باشد و کلیه هزینه های حمل به عهده مشتری می باشد.

 

۵-در کالاهای دست دوم خط وخش و شکستگی های کوچک در حد عرف و یا هاله های خیلی کم در صفحات نمایش مانیتور و یا نوت بوک بخش لاینفک بازار دست دوم بوده و با توجه به تفاوت قیمت با محصولات نو قابل قیاس نمی باشند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.